+1 MVP nou = 18, de la 1 iulie 2009

De la 1 iulie avem un MVP nou în România:

  • Mihai Tătăran cu competența ASP.NET, de la HPC Consulting din Timișoara, cu activitate pe blog, live meeting-uri și în rest offline.

Felicitări Mihai!

Ceilalți 17 sunt:

Discleimăr1: dacă ați fost atenți la numărătoare, tre’ să zic că statutul de MVP este acordat pentru un an și nu toți MVP-ii sunt reînnnoiți la aniversare.
Discleimăr2: locurile de muncă pot fi out-of-sync… vă rog să-mi dați un semn dacă e nevoie să actualizez.

Filed under: MVP

# re: +1 MVP nou = 18, de la 1 iulie 2009

Wednesday, July 22, 2009 1:56 PM by Valy Greavu

AndreiU? Ai uitat sa-l treci în listă…?!

# re: +1 MVP nou = 18, de la 1 iulie 2009

Wednesday, July 22, 2009 2:30 PM by zoltanhe

Nu am uitat. N-a prins echipa, dar promite că va reveni.

# re: +1 MVP nou = 18, de la 1 iulie 2009

Wednesday, July 22, 2009 2:55 PM by timotei

Dar pe Andrei Ignat?:|

# re: +1 MVP nou = 18, de la 1 iulie 2009

Wednesday, July 22, 2009 3:10 PM by zoltanhe

Ei da, pe el l-am uitat în graba copy-paste-ului. Sorry… am corectat.

# re: +1 MVP nou = 18, de la 1 iulie 2009

Wednesday, July 22, 2009 3:23 PM by Lore

Felicitari, Mihai!

Este un titlu pe care cu siguranta il meriti, ca urmare a implicarii tale in actiuni online si offline deopotriva.

Mult succes si de aici inainte!

# re: +1 MVP nou = 18, de la 1 iulie 2009

Wednesday, July 22, 2009 10:58 PM by ignatandrei

Felicitari, Mihai!

# re: +1 MVP nou = 18, de la 1 iulie 2009

Wednesday, July 22, 2009 11:32 PM by Byty

Si inca o felicitare de la mine!

# re: +1 MVP nou = 18, de la 1 iulie 2009

Thursday, July 23, 2009 12:47 PM by Sumowar

Unde gasesc si eu un articol de Gicu Dobra, sa vaz si eu cum ajuta el comunitatea?!?

# re: +1 MVP nou = 18, de la 1 iulie 2009

Thursday, July 23, 2009 1:11 PM by pixL

Cred ca esti rautacios!

Cum adica nu stii cum ajuta el comunitatea?!? Doar este sufletul pauzelor fiecarui eveniment!

# re: +1 MVP nou = 18, de la 1 iulie 2009

Thursday, July 23, 2009 2:12 PM by Valy Greavu

Sumowar: Ajutorul comunităţilor se face şi în off-line. Prin ceea ce face dumnealui, influienţează potenţialii utilizatori de produse MS.

Plus că mai are şi o serie de activităţi destul de extinse la TechEd-uri… chiar eu l-am văzut la Barcelona la treabă. Plus că este primul MVP din Ro… dacă nu mă înşel. Plus că scrie o tonă de materiale off-line, face zeci de prezentări, dă feedback pe partea de training, este prieten cu toată lumea… deci din punctul meu de vedere merită. Prezenţa şi numărul posturilor în on-line nu e întotdeauna o expresie a calităţii şi în final a recunoaşterii. Sunt şi excepţii şi vreau să salut aici rezultatele lui Ovidiu Cucu şi a întregii echipe de la C++

Şi cum suntem români şi tre să ne tragem la fund unul pe altul, l-aş  contesta pe dl Dobrea pentru ceva care m-a afectat în mod direct… şi este vorba de SharePoint … dar business-ul este business… câştigă cel mai bun.

# re: +1 MVP nou = 18, de la 1 iulie 2009

Thursday, July 23, 2009 6:37 PM by cilu

Felicitari Mihai! Imi pare rau ca Andrei a ratat reinoirea.